Jesteś tutaj: Strona główna > Dla zwiedzającego > Sklepy stacjonarne > Magazyn kulturalny

Magazyn kulturalny

Serdecznie zapraszamy do  Magazynu Kulturalnego – księgarni Muzeum Śląskiego przy al. W. Korfantego 3 w Katowicach, gdzie w przytulnym wnętrzu i miłej atmosferze można spokojnie przejrzeć, kupić wydawnictwa naszego muzeum.

Obok najnowszych i najbardziej znanych publikacji Muzeum Śląskiego można tu nabyć pozycje rzadziej spotykane, poszukiwane przez znawców tematu. Oferujemy wydawnictwa z takich dziedzin jak: historia i teoria sztuki, kulturoznawstwo, estetyka, architektura, sztuka nieprofesjonalna, etnografia, historia, fotografia – dotyczących Śląska, Polski, a nawet Europy i świata.

Magazyn Kulturalny jest czynny w godzinach:

wtorek – piątek: 10.00–20.00
sobota – niedziela: 10.00–20.00

Kontakt :32 77 99 390

Magazyn Kulturalny prowadzi sprzedaż gotówkową oraz za pomocą terminali płatniczych.