Jesteś tutaj: Strona główna > Dla zwiedzającego > Sklepy stacjonarne > MUSEUM STORE

MUSEUM STORE

Sklep muzealny Museum Store oferuje szeroką gamę produktów nawiązujących do tradycji Śląska, które stanowią idealny prezent oraz pamiątkę z pobytu w naszym regionie. Ponadto, znajdziecie tu gadżety nawiązujące do dzieł sztuki, które można oglądać na wystawach w Muzeum Śląskim. W sekcji z książkami znajdują się publikacje z dziedziny sztuki, architektury, dizajnu oraz kultury i historii Śląska.

Po zwiedzaniu ekspozycji w Muzeum zapraszamy do kawiarni, która znajduje się tuż przy sklepie.
Warto odetchnąć przez chwilę oraz porozmawiać o sztuce przy kubku pysznej kawy i kawałku wyśmienitego ciasta.

Uwaga! Wszystkie dzieci zapraszamy do kawiarnianego  kącika "Małego malarza", gdzie można wcielić się w prawdziwego artystę tworząc własne, niepowtarzalne dzieło sztuki na prawdziwej sztaludze lub stole kreślarskim!

MUSEUM STORE

ul. Dobrowolskiego 1, Katowice