Od 1 czerwca wraca oferta edukacyjna oraz zwiedzanie muzeum z przewodnikiem

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 1 czerwca muzeum wznawia zajęcia edukacyjne dla szkół/półkolonii i odbiorców indywidualnych. Wraca również zwiedzanie muzeum z przewodnikiem.

Dla grup szkolnych proponujemy lekcje i warsztaty poświęcone różnym dziedzinom kultury. Wszystkie zajęcia zakładają aktywny udział uczniów i są okazją do połączenia nauki z pasją tworzenia, samodzielnymi poszukiwaniami, ćwiczeniem umiejętności pracy w grupach. Wpisując się w podstawy programowe uzupełniają program nauczania, a przede wszystkim inspirują do własnych przemyśleń i działań twórczych.

W naszej ofercie znajdują się:

• Zajęcia w ogrodzie społecznym
  • Warsztaty dla przedszkoli i klas I-III
  • Warsztaty dla klas IV-VI
  • Warsztaty dla klas VII-VIII oraz szkół ponadpodstawowych
  • Warsztaty dla szkół specjalnych oraz integracyjnych,
  • Wracają zajęcia dla rodzin, seniorów, dorosłych oraz zwiedzanie Muzeum Śląskiego z przewodnikiem – obowiązuje limit 15 osób

Szczegóły oferty edukacyjnej

Szczegóły oferty Muzeum Śląskie z przewodnikiem

W trosce o Państwa zdrowie zasady zwiedzania zostały przystosowane do nowych wymogów sanitarnych.

• Grupy na zajęciach edukacyjnych obowiązuje limit 15 osób.
  • Każdy z uczestników musi mieć założoną maseczkę oraz po wejściu do Muzeum zdezynfekować dłonie.
  • Zwiedzający korzystają z czynnych szatni.
  • Obowiązują wcześniejsze zapisy lub zakup biletów.