Od 7 listopada br. Muzeum Śląskie nieczynne dla zwiedzających

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zwiedzających oraz ze względu na stosowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa związanych z zaleceniami epidemiologicznymi administracji rządowej działalność kulturalna Muzeum Śląskiego w Katowicach została zawieszona do 27 grudnia 2020 roku.

W związku z powyższym wystawy, jak również czytelnia Muzeum Śląskiego oraz parking podziemny są niedostępne dla zwiedzających.

W sprawach już opłaconych rezerwacji, przeniesienia zwiedzania na inny termin lub zasad zwrotu kosztów prosimy o kontakt mailowy: obsluga.publicznosci@muzeumslaskie.pl.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz utrudnienia.

Zachęcamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych i korzystania z naszych cyklicznie udostępnianych ofert online: