Bez dystansu do sztuki. Muzeum online

Zachęcamy do wejścia w wirtualny świat Muzeum Śląskiego w Katowicach. Czekają na Was spotkania ze sztuką, ciekawe historie dzieł, kolekcja online, wirtualne spacery oraz wiele innych.

Dla wszystkich spragnionych muzealnych wrażeń zapraszamy do nowej zakładki pod nazwą Bez dystansu do sztuki. Muzeum online. Udostępniamy cyklicznie różnorodne zbiory, opatrzone kuratorskim komentarzem, jak również kreatywne formy edukacji kulturalnej. Przygotowaliśmy materiały do twórczej zabawy w każdym wieku. Bez wychodzenia z domu będziecie mogli posłuchać prelekcji, tworzyć i projektować. Udostępniamy mini wykłady, zdjęcia wybranych dzieł sztuki bądź wystaw, karty pracy, krzyżówki, po to aby umilić Wam czas w domowym zaciszu.

→ Przejdź do zakładki Bez dystansu do sztuki. Muzeum online