Prezent dla pasjonata architektury i fotografii, a może coś dla miłośnika śląskiej historii? W muzealnym e-sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, tylko w piątek, 26 listopada, cały asortyment sklepu internetowego będzie można nabyć z 40% rabatem.

Szczególnej uwadze polecamy nowości wydawnicze takie jak: „Dawne gry i zabawy na Górnym Śląsku”, czyli humorystyczną opowieść, w której zawarte są jedne z najciekawszych gier i zabaw popularnych na Śląsku w XX wieku, czy „Śląska fotografia artystyczna” – album będący analizą śląskiej fotografii artystycznej i najbardziej reprezentatywnych dla tej dziedziny sztuki twórców naszego regionu.

Ponadto w ofercie sklepu internetowego można znaleźć również wiele gadżetów związanych z muzeum: kubki, torby, pocztówki, czy smycze.

→ przejdź do sklepu