Dyrektor Alicja Knast prelegentem podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W dniach 14-16 maja 2018 trwa w Katowicach X Europejski Kongres Gospodarczy, w czasie którego zaplanowano ponad 150 sesji tematycznych z udziałem przeszło 900 panelistów. Wszystkich gości kongresu w przerwie pomiędzy wykładami i spotkaniami zapraszamy do odwiedzin Muzeum Śląskiego.

Szczególną uwagę podczas Kongresu warto skupić na panelu „Kultura, miasto, gospodarka”, w którym jednym z prelegentów jest Alicja Knast, Dyrektor Muzeum Śląskiego.

Odbędzie się on 16.05.2018 w godz. 13:30-15:00 w sali balowej B Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo