Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw / bilety za 1 zł

W dniach 16 – 18 października 2019 w Katowicach odbędzie się 9. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Muzeum Śląskie zaprasza wszystkich uczestników do zwiedzania, oferując bilety za 1 zł.

Po raz 9. przedsiębiorcy spotkają się przedstawicielami najwyższych władz państwowych, samorządowych, kluczowych instytucji kultury i świata nauki. Kongres w tym roku skupi się na haśle SMART – SAFE – SOLUTIONS. Wydarzenie ma miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Dla uczestników kongresu Muzeum Śląskie przygotowało specjalną ofertę – bilety za 1 zł za okazaniem identyfikatora przez cały okres trwania wydarzenia. Po zakończonych obradach i spotkaniach zapraszamy do zwiedzenia muzealnych przestrzeni i wystaw ulokowanych pod ziemią.

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami