Zachęcamy do obejrzenia filmu zrealizowanego w Muzeum Śląskim podczas Nocy Muzeów 2018, która przebiegała pod hasłem „Przeszłość jest teraz”.

Warsztaty, pokazy, wykłady, mapping na fasadzie budynku, inscenizacje teatralne, a także nocne zwiedzanie ekspozycji czy wieży widokowej to tylko niektóre z przygotowanych na ten dzień atrakcji. Zobaczcie film, który przypomni te wspaniałe chwile. Zapraszamy do Muzeum Śląskiego nie tylko na Noc Muzeów! Jesteśmy otwarci od wtorku do niedzieli w godz. 10.00-20.00.

Podczas Nocy Muzeów miały miejsce także ciekawe warsztaty animacji poklatkowej przygotowane przez grupę Poklatkowo.pl.

Zachęcamy do zobaczenia filmu, który został zrealizowany na podstawie prac uczestników warsztatów.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo