Gdyby Chopin odwiedził Górny Śląsk

• Data wydarzenia : 30.09.2010

Muzeum Śląskie zaprasza młodych lokalnych artystów i studentów Akademii Sztuk Pięknych do wzięcia udziału  w akcji mającej uczcić pamięć najsłynniejszego pianisty i kompozytora – Fryderyka Chopina.

W ramach projektu zapraszamy wszystkich chętnych do stworzenia pracy plastycznej w dowolnej technice w formacie 100×150 cm, na temat „Gdyby Chopin odwiedził Górny Śląski” i przekazanie Muzeum Śląskiemu do 30 września 2010 roku.

Prace wszystkich artystów biorących udział w akcji zostaną zreprodukowane i następnie zaprezentowane na wystawie planszowej przed wejściem do głównej siedziby Muzeum Śląskiego w terminie październik – grudzień 2010 roku. Muzeum Śląskie zastrzega sobie możliwość zakupu najlepszych z nadesłanych prac.

Osobą kontaktową z ramienia Muzeum Śląskiego jest Pan Wojciech Bednarski,
Dział Marketingu Muzeum Śląskiego, tel. 032 2585661 w. 365