Kolej na Muzeum. Z biletem Kolei Śląskich przyjedź do Muzeum

Od 1 lipca bilety do Muzeum Śląskiego w Katowicach będzie można kupić 20 procent taniej. Wystarczy mieć bilet na pociąg Kolei Śląskich.

Bilety do Muzeum Śląskiego będą dostępne w promocyjnych cenach od 1 lipca do 30 września. W tym okresie w śląskiej placówce będzie można m.in. odkryć tajemnicę zniknięcia Tomka Wilmowskiego (przestrzeń edukacyjna „Na tropie Tomka”) oraz zwiedzić wystawy stałe i czasowe, np. „Między Montmartre’em a Montparnasse’em”, „Vladimír Birgus. Fotografia”, „Nie jestem już psem”, czy też „Kroniki przedmieść. Malarstwo Pawła Wróbla”.

Zapraszamy także do uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach zarówno rodziny, które poszukują miejsca, aby spędzić czas z dziećmi, jak i seniorów, a także młodzież i osoby dorosłe. Poczynając od naszego kina pod chmurką, czyli Kina Kuźnia, poprzez plenery malarskie, po minispektakle o poznawaniu dalekich krain.

Bilety z 20-procentową zniżką na wstęp do Muzeum Śląskiego będzie mógł kupić każdy, kto okaże kasjerowi ważny w danym dniu bilet na pociąg Kolei Śląskich – jednorazowy lub okresowy, którego relacja obejmuje stację Katowice.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo