Kolekcjonuj przeżycia. Muzeum przy kawie – spotkanie z Magdaleną Niziołek // 18.01. godz. 17.00

KOLEKCJONUJ PRZEŻYCIA to nowe aktywności Muzeum Śląskiego w Katowicach, które zaprasza odbiorców do interaktywnego uczestnictwa w spotkaniach online, webinariach, warsztatach tematycznych i do odsłuchu podcastów na naszym kanale Spotify. Wszystko to w komfortowym zaciszu domowym, w ulubionym fotelu z kubkiem kawy lub herbaty, przed ekranem komputera lub za pomocą telefonu komórkowego. W ramach akcji „Kolekcjonuj przeżycia z Muzeum Śląskim” będziemy promować nasze zbiory, także te nieeksponowane, dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że damy się poznać jako zespół kompetentny i pełen pasji i będziemy dla Was idealnym partnerem do rozmów i dyskusji.

Bądźcie z nami, rozmawiajcie, zadawajcie pytania, komentujcie. Zachęcamy do dzielenia się przeżyciami i wrażeniami

Kolekcjonuj przeżycia

Muzeum przy kawie, to pierwszy cykl w ramach projektu Kolekcjonuj przeżycia

Trzy razy w miesiącu będziemy się z Wami spotykać przy kubku parującej aromatycznej kawy za pomocą aplikacji Zoom. Będziemy rozmawiać o sztuce, o tym, co Was porusza lub najbardziej interesuje. Wspólnie z Wami nasi prowadzący będą wybierać temat spotkania, by – mamy nadzieję – pobudzić Was, Drodzy Uczestnicy, do rozmowy i dyskusji, do zadawania pytań i wspólnego poszukiwania odpowiedzi. Pierwsze spotkanie już 18 stycznia o godzinie 17.00.

→ Zobacz pełny program spotkań