Muzeum Śląskie oczami dziecka - konkurs na plakat

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „Muzeum Śląskie oczami dziecka” został zakończony. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom!

Najmłodsi wykonywali plakaty, na których ukazywali Muzeum Śląskie według swojej wizji – jak je zapamiętali, jak je odbierają, co kojarzy im się z tym miejscem. Konkurs wiąże się z obchodzonym w tym roku 90-leciem działalności Muzeum Śląskiego.

Uczestnicy, których plakaty zakwalifikowały się do internetowej wystawy, otrzymają dyplomy oraz bilety wstępu upoważniające do zwiedzania Muzeum Śląskiego. Plakaty trzech osób, które uzyskały największą liczbę głosów jury, będą promowały wydarzenia dla dzieci odbywające się w Muzeum Śląskim w roku 2019 na stronie muzeum, w mediach społecznościowych oraz na drukach promocyjnych. Ponadto ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Lista osób nagrodzonych:

Pierwsze miejsce ex aequo:

Kacper Bodys

Bartłomiej Rusinek

Olga Warwas

Wyróżnienia:

Tymon Brzdąk

Bartosz Całka

Maciej Dyl

Dawid Hordejuk

Aleksandra Jach

Alicja Moskwa

Maja Stasiak

Szymon Świtała

Rafał Szlosarek

Mateusz Wojciechowski

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Iga Bieniek

Kinga Dąbrowska

Julia Dyrkacz

Tymoteusz Dziedzina

Kacper Furtak

Agata Jendrzej

Natalia Kijańska

Maja Koszowska

Małgorzata Koźlik

Milena Krzeszowiec

Paweł Mann

Alex Müller

Julia Pyzik

Jan Siwek

Tomasz Świerkosz

Natan Woszkowski

Lena Wróbel

Informujemy, że w sprawie odbioru nagród będziemy kontaktować się osobiście. Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie!

Fot. Praca Bartłomieja Rusinka

90-lecie Muzeum Śląskiego w Katowicach

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo