Książka „Ikony Architektury Województwa Śląskiego w XX i XXI wieku” prezentowana podczas 4DD

W niedzielę, w trakcie drugiego dnia otwartego 4 Design Days 2020, odbędzie się spotkanie autorskie z historyk sztuki Irmą Koziną dot. książki pt. Ikony Architektury Województwa Śląskiego w XX i XXI wieku.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki, której wydawcą jest Muzeum Śląskie. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją już teraz, klikając w zakładkę e-sklep.

Serdecznie zapraszamy 9 lutego w godz. 11:30-12:30 na Antresolę Spodka.

Przypominamy, że Muzeum Śląskie jest partnerem instytucjonalnym 4 Design Days 2020. Z tej okazji muzeum przygotowało promocję dla uczestników targów – za okazaniem identyfikatora Targów w kasie muzeum dostępny będzie bilet upoważniający do zwiedzania w cenie 1 zł.