Muzeum Śląskie nieczynne do odwołania

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zwiedzających oraz ze względu na stosowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa związanych z zaleceniami epidemiologicznymi administracji rządowej działalność kulturalna Muzeum Śląskiego w Katowicach została zawieszona do odwołania.

W związku z powyższym czytelnia Muzeum Śląskiego oraz parking podziemny są niedostępne dla zwiedzających, a planowane wydarzenia (m.in. Noc Muzeów oraz Industriada w Muzeum Śląskim) nie odbędą się w zaplanowanych terminach – o nowych datach będziemy informować.

Od 20 kwietnia br. teren parkowy Muzeum Śląskiego będzie otwarty.

W sprawach już opłaconych rezerwacji, przeniesienia zwiedzania na inny termin lub zasad zwrotu kosztów prosimy o kontakt mailowy: obsluga.publicznosci@muzeumslaskie.pl.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz utrudnienia.

Aktualne wiadomości umieszczane są na naszych kanałach informacyjnych.

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami