Parking Muzeum także dla gości NOSPR

Goście Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach mogą skorzystać z udostępnionego bezpłatnie parkingu podziemnego Muzeum Śląskiego.

Współpraca odbywa się zgodnie z harmonogramem wybranych wydarzeń w NOSPR dostępnym na stronie bit.ly/2pX9C1U.

Warunkiem skorzystania z muzealnego parkingu jest okazanie pracownikowi ochrony biletu do NOSPR na wydarzenie w danym dniu. Samochód należy odebrać do 60 minut od zakończenia koncertu. Po godz. 20.30 wejście na parking podziemny będzie możliwe wyłącznie od strony ul. T. Dobrowolskiego. Ponadto parking naziemny Muzeum dostępny jest na ogólnych zasadach korzystania dostępnych w regulaminie.

Szczegółowych informacji dotyczących akcji udziela Dział Organizacji Widowni oraz kasa NOSPR.