W piątek wyprzedaży początek // Bedeker

Dla wszystkich miłośników książek mamy już ostatnią ofertę tygodnia, w której obniżyliśmy cenę publikacji o 50%. Oferta limitowana czasowo i trwa do wyczerpania zapasów. Osoby chcące być na bieżąco z naszymi ofertami zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapisania się do newslettera.

W tym tygodniu przecenioną pozycją jest Bedeker.  Autorzy publikacji zabierają w podróż po sześciu wystawach stałych, udostępnionych zwiedzającym 26 czerwca 2015 r. w nowej siedzibie Muzeum Śląskiego mieszczącej się na terenie byłej kopalni Katowice. Publikacja poza drobiazgowym omówieniem poszczególnych wystaw przybliża historię Muzeum Śląskiego, a także wprowadza w genezę, kształtowanie się, a przede wszystkim realizację projektu budowy nowej siedziby. Na ponad 300 stronach czytelnik odnajdzie wiele przydatnych informacji, liczne reprodukcje eksponatów, zdjęcia i opisy przygotowane przez kuratorów wystaw.

→ kup teraz

Przypominamy także o książkowym outlecie. Znajdziecie w nim nasze wydawnictwa z jeszcze większą zniżką! Publikacje umieszczone w tej kategorii pochodzą z końcówek nakładów oraz ze zwrotów księgarskich. Mogą posiadać obite bądź zagięte rogi, rysy, przetarcia na okładkach, ślady (tłuste plamy), bądź inne drobne defekty, które odnoszą się jedynie do okładki książki i nie mają wpływu na jej treść.

Istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu przed dokonaniem zamówienia i uzyskania pełnej informacji o danym egzemplarzu, w tym także fotografii przesłanej na adres mailowy.
Kontakt: wydawnictwo@muzeumslaskie.pl lub telefonicznie 690 455 932.

→ Przejdź do outletu

Zachęcamy do zamówień, wysyłkę realizujemy do 5 dni roboczych. Przy wyborze sposobu dostawy rekomendujemy opcję doręczenia do automatów pocztowych zlokalizowanych aż w 12 400 punktach na terenie kraju.