W piątek wyprzedaży początek // Z bliska i z oddali. Stroje ludowe na Śląsku

Trwa cotygodniowa obniżka cenowa w naszym sklepie internetowym. Promocja trwa przez kolejny tydzień, aż do następnego czwartku.  Oferta limitowana czasowo i trwa do wyczerpania zapasów. Osoby chcące być na bieżąco z naszymi ofertami zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapisania się do newslettera.

W tym tygodniu w ramach akcji promocyjnej w naszym sklepie internetowym można nabyć publikację pt. „Z bliska i z oddali. Stroje ludowe na Śląsku”

Książka jest monografią wybitnej etnografki, specjalistki w zakresie strojów, sztuki ludowej oraz muzealnictwa etnograficznego, która swoje życie poświęciła regionowi śląskiemu. Autorka przedstawia nie tylko sam wygląd strojów charakterystycznych dla danego regionu, ale także ich genezę, historię, zróżnicowaną funkcję – od najprostszej podstawowej do społecznej, obrzędowej czy nawet politycznej.

→ kup teraz

Przypominamy także o książkowym outlecie. Znajdziecie w nim nasze wydawnictwa z jeszcze większą zniżką! Publikacje umieszczone w tej kategorii pochodzą z końcówek nakładów oraz ze zwrotów księgarskich. Mogą posiadać obite bądź zagięte rogi, rysy, przetarcia na okładkach, ślady (tłuste plamy), bądź inne drobne defekty, które odnoszą się jedynie do okładki książki i nie mają wpływu na jej treść.

Istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu przed dokonaniem zamówienia i uzyskania pełnej informacji o danym egzemplarzu, w tym także fotografii przesłanej na adres mailowy.
Kontakt: wydawnictwo@muzeumslaskie.pl

→ Przejdź do outletu

Zachęcamy do zamówień, wysyłkę realizujemy do 5 dni roboczych. Przy wyborze sposobu dostawy rekomendujemy opcję doręczenia do automatów pocztowych zlokalizowanych aż w 12 400 punktach na terenie kraju.