W piątek wyprzedaży początek // Edmund Monsiel. Wieczna zagadka

Trwa cotygodniowa obniżka cenowa w naszym sklepie internetowym. Promocja trwa przez kolejny tydzień, aż do następnego czwartku.  Oferta limitowana czasowo i trwa do wyczerpania zapasów. Osoby chcące być na bieżąco z naszymi ofertami zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapisania się do newslettera.

W tym tygodniu w ramach akcji promocyjnej w naszym muzealnym sklepie internetowym można nabyć publikację pt. „Edmund Monsiel. Wieczna zagadka”, przybliżającą niepowtarzalną historię życia i twórczości Edmunda Monsiela. Jest to opowieść napisana przez specjalistów w dziedzinie sztuki naiwnej/ art brut zawierająca reprodukcje ponad 20 rysunków autora.

→ kup teraz

Przypominamy także o książkowym outlecie. Znajdziecie w nim nasze wydawnictwa z jeszcze większą zniżką! Publikacje umieszczone w tej kategorii pochodzą z końcówek nakładów oraz ze zwrotów księgarskich. Mogą posiadać obite bądź zagięte rogi, rysy, przetarcia na okładkach, ślady (tłuste plamy), bądź inne drobne defekty, które odnoszą się jedynie do okładki książki i nie mają wpływu na jej treść.

Istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu przed dokonaniem zamówienia i uzyskania pełnej informacji o danym egzemplarzu, w tym także fotografii przesłanej na adres mailowy.
Kontakt: wydawnictwo@muzeumslaskie.pl

→ Przejdź do outletu