W piątek wyprzedaży początek // Nasze Muzeum

Trwa cotygodniowa obniżka cenowa w naszym sklepie internetowym. Promocja trwa przez kolejny tydzień, aż do następnego czwartku.  Oferta limitowana czasowo i trwa do wyczerpania zapasów. Osoby chcące być na bieżąco z naszymi ofertami zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapisania się do newslettera.

W tym tygodniu w ramach akcji promocyjnej w naszym muzealnym sklepie internetowym można nabyć komiks pt. „Nasze Muzeum”, która jest efektem współpracy z mieszkańcami regionu i wysłuchania licznych opowieści związanych z na pozór zwyczajnymi rzeczami. Zaproszono utalentowanych polskich rysowników i rysowniczki, aby zilustrowali wybrane historie. Za pomocą tej książki, można wybrać się na wyprawę po wystawie eksponatów opowiadających o skomplikowanych, tragicznych i zabawnych losach swoich właścicieli na przestrzeni ostatnich 100 lat.

→ kup teraz

Przypominamy także o książkowym outlecie. Znajdziecie w nim nasze wydawnictwa z jeszcze większą zniżką! Publikacje umieszczone w tej kategorii pochodzą z końcówek nakładów oraz ze zwrotów księgarskich. Mogą posiadać obite bądź zagięte rogi, rysy, przetarcia na okładkach, ślady (tłuste plamy), bądź inne drobne defekty, które odnoszą się jedynie do okładki książki i nie mają wpływu na jej treść.

Istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu przed dokonaniem zamówienia i uzyskania pełnej informacji o danym egzemplarzu, w tym także fotografii przesłanej na adres mailowy.
Kontakt: wydawnictwo@muzeumslaskie.pl

→ Przejdź do outletu