W piątek wyprzedaży początek // Perspektywa wieku dojrzewania

Przypominamy o copiątkowej obniżce cenowej w naszym sklepie internetowym. Promocja trwa przez kolejny tydzień, aż do następnego czwartku.  Oferta limitowana czasowo i trwa do wyczerpania zapasów. Osoby chcące być na bieżąco z naszymi ofertami zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapisania się do newslettera.

W tym tygodniu przeceniliśmy publikacjęPerspektywa wieku dojrzewania. Szapocznikow – Wróblewski – Wajda”, która towarzyszyła wystawie prezentowanej w Muzeum Śląskim w 2018r., o tym samy tytule. Jej tematyka nawiązuje do kluczowego dla każdego człowieka okresu dojrzewania, przedstawiając go na tle ważnych wydarzeń historycznych. Artyści postanowili zadać pytanie, w jakim stopniu trauma związana z II wojną światową wpłynęła na dorastających w tamtym czasie ludzi, na ich postrzeganie świata, a także twórczość tych trzech artystów? Czytelnik odnajdzie w publikacji reprodukcje nie tylko dzieł znajdujących się w największych muzeach, ale i tych z kolekcji prywatnych.

→ kup teraz

Przypominamy także o książkowym outlecie. Znajdziecie w nim nasze wydawnictwa z jeszcze większą zniżką! Publikacje umieszczone w tej kategorii pochodzą z końcówek nakładów oraz ze zwrotów księgarskich. Mogą posiadać obite bądź zagięte rogi, rysy, przetarcia na okładkach, ślady (tłuste plamy), bądź inne drobne defekty, które odnoszą się jedynie do okładki książki i nie mają wpływu na jej treść.

Istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu przed dokonaniem zamówienia i uzyskania pełnej informacji o danym egzemplarzu, w tym także fotografii przesłanej na adres mailowy.
Kontakt: wydawnictwo@muzeumslaskie.pl lub telefonicznie 690 455 932.

→ Przejdź do outletu

Zachęcamy do zamówień, wysyłkę realizujemy do 5 dni roboczych. Przy wyborze sposobu dostawy rekomendujemy opcję doręczenia do automatów pocztowych zlokalizowanych aż w 12 400 punktach na terenie kraju.

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami