W piątek wyprzedaży początek // „Lale, misie, koniki… Zabawki w zbiorach Muzeum Śląskiego w Katowicach”

Przypominamy, że trwa copiątkowa obniżka cenowa wybranej publikacji. Promocja trwa przez kolejny tydzień, aż do następnego czwartku.  Oferta limitowana czasowo i trwa do wyczerpania zapasów. Osoby chcące być na bieżąco z naszymi ofertami zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapisania się do newslettera.

W tym tygodniu przecenioną publikacją jest katalog „Lale, misie, koniki… Zabawki w zbiorach Muzeum Śląskiego w Katowicach”. Ta pozycja przyciągnie nie tylko dorosłych, ale również dzieci. W środku na ponad 200 stronach można znajduje się kolekcja zabawek, pochodząca nawet z końca XIX wieku, dopełnioną historią. Zbiór zawiera w sobie różnorodne rodzaje zabawek. Zaczynając od modeli lalek, kończąc na pluszowych misiach i militariach. Książka jest podzielona na osiem grup tematycznych, w których odnaleźć można wiele ciekawych szczegółów z historii zabawek. Lektura katalogu jest niezwykłą okazją do miłych wspomnień, która wzruszy i wywoła uśmiech.

→ kup teraz

Przypominamy także o książkowym outlecie. Znajdziecie w nim nasze wydawnictwa z jeszcze większą zniżką! Publikacje umieszczone w tej kategorii pochodzą z końcówek nakładów oraz ze zwrotów księgarskich. Mogą posiadać obite bądź zagięte rogi, rysy, przetarcia na okładkach, ślady (tłuste plamy), bądź inne drobne defekty, które odnoszą się jedynie do okładki książki i nie mają wpływu na jej treść.

Istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą sklepu przed dokonaniem zamówienia i uzyskania pełnej informacji o danym egzemplarzu, w tym także fotografii przesłanej na adres mailowy.
Kontakt: wydawnictwo@muzeumslaskie.pl lub telefonicznie 690 455 932.

→ Przejdź do outletu

Zachęcamy do zamówień, wysyłkę realizujemy do 5 dni roboczych. Przy wyborze sposobu dostawy rekomendujemy opcję doręczenia do automatów pocztowych zlokalizowanych aż w 12 400 punktach na terenie kraju.

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami