Rabat -40% dla muzealnych przyjaciół

Warto subskrybować nasz newsletter. Wszystkim jego czytelnikom proponujemy rabat -40% na bilety na wystawy za okazaniem w kasie muzealnego newslettera (w wersji elektronicznej lub papierowej).

Promocyjny newsletter wysyłany będzie co tydzień przez cały marzec do wszystkich jego subskrybentów, których jest już prawie 1800.

Zniżka obowiązuje do 30 kwietnia 2020 dla dwóch osób do jednorazowego wykorzystania. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Jeżeli jeszcze nie otrzymujesz muzealnego newslettera na swoją skrzynkę email, zapisz się w zielonej ramce poniżej. Zachęć też swoich przyjaciół do korzystania z naszego newslettera! Co tydzień informujemy Was o nowych wydarzeniach, muzealnych spotkaniach, wystawach, a także promocjach.

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami