Codziennie od 1 do 16 grudnia (z wyjątkiem poniedziałków 3 i 10.12.2018) o godz. 16.00 i 18.00 zapraszamy na specjalne oprowadzania z przewodnikiem po sześciu wystawach stałych Muzeum Śląskiego w języku polskim i angielskim. W dniach 11-16.12 o godzinie 17.00 zapraszamy także na oprowadzanie w języku francuskim!

To znakomita okazja dla gości z Polski i zagranicy do poznania znajdujących się w Muzeum Śląskim: bogatej kolekcji polskiej sztuki dawnej i współczesnej, galerii plastyki nieprofesjonalnej, galerii śląskiej sztuki sakralnej, kolekcji scenografii teatralnej i filmowej oraz multimedialnej, interaktywnej wystawy „Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów”, stanowiącej opowieść o Górnym Śląsku od czasów najdawniejszych do przełomu 1989 roku.

Oprowadzanie trwa ok. 60 min i stanowi wstęp do zwiedzania indywidualnego. Bilety 39 zł do zakupu w kasie lub systemie biletowym. We wtorki wstęp wolny – konieczna jest wcześniejsza rezerwacja [rezerwuj bilet]. Limit miejsc: 40.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo