Spędź Walentynki w Muzeum Śląskim

Zapraszamy na specjalne oprowadzanie tematyczne po galerii z okazji święta zakochanych.

Walentynki czy Noc Kupały? Miłość w Zakopanem czy wspomnienie letniej przygody miłosnej na wakacjach na wsi? W dniu świętego Walentego zapraszamy na oprowadzanie tematycznie, gdzie wyjątkowo tego dnia wybrane obrazy będą jedynie ilustracją do historii miłosnych oraz lekko przaśnych uniesień. Oprócz tego będzie można dowiedzieć się, jakie sposoby miały góralki śląskie na rozkochanie w sobie ukochanego, a jakie na powstrzymanie jego chuci. Z lekkim przymrużeniem oka przyjrzymy się receptom na to, co trzeba robić, aby mieć syna, a co jeśli chce się mieć córkę.

Na oprowadzanie zapraszamy osoby pełnoletnie.

14.02 / czwartek / godz. 18.00

Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1 / spotkanie przy kasie

wstęp 7 zł / (bilet na wydarzenie nie uprawnia do zwiedzania Muzeum) / KUP BILET (aktualizacja: brak miejsc)

Podana godzina zakończenia sugeruje przybliżony czas trwania wydarzenia.

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami korzystania z usług Muzeum Śląskiego.

Przydatne informacje: Parkingi w Muzeum Śląskim

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo