Tańszy bilet z Muzeum Śląskim i Kinem Kosmos

Muzeum Śląskie wraz z Instytucją Filmową Silesia Film prowadzi wspólną akcję, dzięki której goście jednej z instytucji mogą zakupić tańsze bilety do drugiej z nich.

Akcja wiąże się z wystawą „Perspektywa wieku dojrzewania. Szapocznikow – Wróblewski – Wajda” i towarzyszącymi jej wydarzeniami – emitowanymi w Kinie Kosmos projekcjami filmowymi  w ramach retrospektywy filmów Andrzeja Wajdy:

• 22.08, godz. 18.00 – Pokolenie(1954),
  • 29.08, godz. 19.30 – Samson (1961) + spotkanie z Andą Rottenberg
  • 05.09, godz. 18.00 – Wszystko na sprzedaż (1968)
  • 12.09, godz. 18.00 – Krajobraz po bitwie (1970)

Goście posiadający bilet na wystawy czasowe do Muzeum Śląskiego za jego okazaniem w kasie kina będą mogli zakupić bilety na powyższe filmy w specjalnej niższej cenie – 12 zł. Z kolei widzowie Kina Kosmos posiadający bilety na projekcje filmowe mogą nabyć bilety na wystawy czasowe w Muzeum w cenie 9 zł. Zapraszamy do korzystania z promocji w Kinie Kosmos i Muzeum Śląskim!

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo