Wiosenno-świąteczne gadżety w sklepie muzealnym

Choć tradycja wysyłania kartek świątecznych powoli zanika, wiele osób ceni sobie otrzymaną pocztówkę. Zachęcamy do obejrzenia ciekawej kolekcji pocztówek wielkanocnych przedstawiających dzieła ze zbiorów Muzeum Śląskiego dostępnych w naszym sklepie.

Karnety w niskiej cenie mogą być wspaniałą pamiątką bądź dodatkiem do upominku.

Pocztówki do nabycia w sklepie internetowym Muzeum Śląskiego:

Pocztówka okolicznościowa - Wielkanoc 2  Reprodukcja pocztówki z 1930 roku, ze zbiorów Muzeum Śląskiego

Pocztówka - Maria Gatnar-Guzy, "Chrystus Zmartwychwstały"Maria Gatnar-Guzy, „Chrystus Zmartwychwstały”, ze zbiorów Muzeum Śląskiego

Pocztówka - Maria Gatnar-Guzy, "Wjazd do Jerozolimy"Maria Gatnar-Guzy, „Wjazd do Jerozolimy„, ze zbiorów Muzeum Śląskiego

Kto najbardziej cieszy się z prezentów na Wielkanoc? Oczywiście najmłodsi. Dla nich w sklepie internetowym przygotowaliśmy specjalny zestaw kreatywny – koszulkę do kolorowania w zestawie z farbami.

Motywy do ozdobienia to reprodukcje obrazu z kolekcji Muzeum Śląskiego. Promocyjna cena gadżetu zadowoli także obdarowujących.

Koszulka do kolorowania farbami - wzór 4, przód

Naszych gości zapraszamy także do stacjonarnego sklepu muzealnego Museum Store zlokalizowanego na poziomie -2.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo