Od wtorku 3 lipca aż do 30 września 2018 goście Muzeum Śląskiego mogą za darmo wypożyczyć grę planszową, w którą zagrać mogą na terenie zielonym Placu Fajrant.

Do dyspozycji gości są warcaby i szachy. Są one idealnym uzupełnieniem aktywnego letniego popołudnia spędzanego z rodziną czy przyjaciółmi na trawie za budynkiem łaźni. Rozlokowane na Placu Fajrant stoliki do gry doskonale sprawdzą się do wypróbowania nowego rodzaju rozrywki.

Gry czekają w kasie przy holu centralnym. Tam na okres 2 godzin (z możliwością przedłużenia) za okazaniem dokumentu tożsamości można wypożyczyć jeden z kompletów. Należy pamiętać, że gra musi wrócić do Muzeum w nienaruszonym stanie.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo