Zmiana organizacji ruchu na ulicy Dobrowolskiego w dniu 11 września

Ze względu na realizację zdjęć do filmu w przestrzeni ulicy T. Dobrowolskiego 11 września 2020 r. pomiędzy godz. 13.00 a 15.00 nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego.

W trakcie trwania zdjęć w sekwencjach kilkuminutowych wyłączany będzie ruch na ulicy Dobrowolskiego. Umiejscowienie szlabanów zaznaczono na mapce załączonej poniżej. Nie będzie to jednak miało znaczącego wpływu na możliwość wjazdu i wyjazdu z Muzeum Śląskiego.

Informujemy, iż 11 września Muzeum Śląskie pozostaje czynne w zwykłych godzinach, tj. od 12.00 do 18.00. Możliwe będzie również parkowanie na parkingu zewnętrznym na terenie Muzeum Śląskiego. Parking podziemny będzie udostępniany osobom upoważnionym do parkowania na miejscach dla osób z niepełnosprawnościami.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Dobrowolskiego w dniu 11 września 1