Gra miejska „Niezapomniane. Mieszkanki Katowic w okresie powstań śląskich”

Gra miejska "Niezapomniane. Mieszkanki Katowic w powstaniach śląskich"

Zachęcamy drużyny do udziału w jedynej takiej grze miejskiej w Katowicach pt. „Niezapomniane. Mieszkanki Katowic w okresie powstań śląskich”. Uczestnicy gry zapoznają się z historiami i życiorysami kobiet, które mieszkały w Katowicach w okresie powstań śląskich i zaangażowały się w działalność powstańczą. Na najlepsze drużyny czekają ciekawe nagrody!

To doskonała forma zabawy i edukacji dla osób w różnym wieku – konieczne jest uformowanie własnej drużyny i wcześniejsze zapisanie jej do gry poprzez platformę internetową podaną poniżej. Uczestnicy: rodziny / znajomi / rodzice z dziećmi / grupy z opiekunem / seniorzy. Zabawa odbędzie się w sobotę 17 sierpnia w godzinach południowych. Akcja toczyć się będzie w przestrzeni miejskiej Katowic, a rozpocznie się na głównym placu przed Muzeum Śląskim.

Uwaga: osoby niepełnoletnie bez opieki dorosłego muszą dostarczyć specjalne oświadczenie dostępne poniżej.

17.08 / sobota / godz. 10.00-13.00

Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1 / zbiórka: Plac Grubiorza

wstęp wolny / obowiązują zapisy: https://evenea.pl/event/niezapomniane/

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami korzystania z usług Muzeum Śląskiego.

Przydatne informacje: Parkingi w Muzeum Śląskim

Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku 1 Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku 2

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

Niezapomniane. Kobiety w czasie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku 3