Debata o współczesnej architekturze na Górnym Śląsku / Dyskusja

Dorośli i młodzież, Seniorzy

Adres:
Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice

Jaka jest współczesna śląska architektura? Czy jest tylko zbiorem niepowiązanych ze sobą budynków i realizacji powstających w określonym miejscu, czy jednak wciąż można w niej odnaleźć silnie zdefiniowaną tożsamość? Na ile wyraźnie odnosi się do dziedzictwa regionu, a na ile z nim zrywa?

Punktem wyjścia do rozmowy o współczesnej architekturze na Górnym Śląsku będzie numer miesięcznika „Architektura i Biznes” poświęcony temu tematowi. W debacie wezmą udział dyrektor Muzeum Śląskiego Alicja Knast oraz czołowi architekci pracujący na Śląsku, m.in. Robert Konieczny, Przemo Łukasik i Oskar Grąbczewski. Rozmowa będzie moderowana przez redaktor naczelną pisma – Małgorzatę Tomczak i dr Katarzynę Jagodzińską.

Paneliści: Alicja Knast, Małgorzata Tomczak, Katarzyna Jagodzińska, Robert Konieczny, Przemo Łukasik, Oskar Grąbczewski

3.12.2019 / wtorek / godz. 18.00

Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1 / sala H

Podana godzina zakończenia sugeruje przybliżony czas trwania wydarzenia.

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami korzystania z usług Muzeum Śląskiego.

Przydatne informacje: Parkingi w Muzeum Śląskim

Zapisz się, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami