Letni plener malarski dla dzieci

Data wydarzenia:

17.07.2021 11:00 - 13:00

Rodzaj:

Odbiorcy:
Rodziny i dzieci

Adres:
Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice

Serdecznie zapraszany wszystkich sympatyków malarstwa w wieku 6 – 15 lat na letni plener malarski.

Wspólne malowanie na powietrzu, w plenerze, ze sztalugą plenerową, blejtramem i paletą malarską, każde dziecko poczuje się tutaj, jak prawdziwy artysta. Temat swojego obrazu każdy wybierze sam. Ponieważ miejscem pleneru będzie teren zewnętrzny Muzeum Śląskiego, to tematy obrazów będą stanowiły elementy architektury muzeum, panoramy Katowic widocznej z terenu muzeum, będzie można przedstawić też miejsce wyjątkowe, jakim jest ogród społeczny znajdujący się na terenie muzeum. Ogród społeczny, rośliny, które tam zobaczymy będą tematem pierwszego pleneru malarskiego dla dzieci.

17.07 / sobota / godz. 11.00

Muzeum Śląskie ul. T. Dobrowolskiego 1

Wstęp 20 zł // KUP BILET

Dodatkowe informacje:

• Czas trwania: 2 godziny
  • W razie złej pogody warsztaty przewidziane są w jednej z sal edukacyjnych.
  • Liczba uczestników: 10 osób
  • Wszystkie materiały potrzebne do stworzenia pracy (płótno, farby akrylowe, pędzle) zapewnia organizator i są wliczone w cenę biletu