Miasto jest nasze. Debata o sztuce ulicy

Data wydarzenia:

12.12.2017 18:00 - 20:00

Rodzaj:
Spotkania i dyskusje

Odbiorcy:
Dorośli i młodzież

Adres:
Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice, Centrum Scenografii Polskiej

Zapraszamy na debatę „Miasto jest nasze”, poświęconą roli, miejscu i aktualnym statusie sztuki ulicznej, w której udział wezmą śląski muralista Raspazjan, Cezary Hunkiewicz – krytyk sztuki ulicznej, kurator, autor, współtwórca Brain Damage Gallery oraz Szymon Kobylarz – artysta i kurator wystawy hip-hopowej przygotowywanej w Muzeum Śląskim. Dyskusję moderować będzie Bogna Świątkowska, dziennikarka, założycielka i szefowa zajmującej się sztuką i przestrzenią publiczną Fundacji Bęc Zmiana.

Wydarzenie towarzyszy interwencji „Miasto jest nasze”, którą w dniach 8–26 grudnia 2017 roku oglądać można w budynku Centrum Scenografii Polskiej.

Goście: Raspazjan, Cezary Hunkiewicz, Szymon Kobylarz

Prowadzenie: Bogna Świątkowska

12.12.2017 / wtorek / godz. 18.00

Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1 / Centrum Scenografii Polskiej

wstęp wolny

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami korzystania z usług Muzeum Śląskiego.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo