Rajza po Muzeum – zobacz wystawy stałe z Przewodnikiem!

Data wydarzenia:

15.06.2019 11:00 - 12:15

Rodzaj:
Oprowadzanie tematyczne

Odbiorcy:
Dorośli i młodzież, Seniorzy

Adres:
Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice

Kim był Tadeusz Dobrowolski? Które kwiaty lubił najbardziej Stanisław Wyspiański? Czym zajmowali się członkowie grupy Gwarek 58? Który kierunek w sztuce kierował się snami? Kim był śląski „Steve Jobs”? I jak duże jest dzisiejsze Muzeum Śląskie? O tym wszystkim, i nie tylko, dowiecie się podczas Rajzy, czyli spaceru z przewodnikiem po wystawach stałych Muzeum Śląskiego. Rajza jest idealnym wstępem do samodzielnego zwiedzania przestrzeni wystawienniczych.

Na Rajzę w języku polskim zapraszamy gości indywidualnych w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 11.00 i 16.00.

15.06 / sobota / godz. 11.00

Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego / stolarnia

wstęp: 29 zł  / 21 zł / 7 zł / KUP BILET

Zwiedzanie Muzeum Śląskiego z przewodnikiem w grupach zorganizowanych wymaga wcześniejszej rezerwacji – mailowo: przewodnicy@muzeumslaskie.pl lub telefonicznie: tel. 32 2130 892, kom. 504 269 094. Usługa dostępna jest od środy do niedzieli.

Średni czas zwiedzania: 1 godzina 15 minut + czas na indywidualne zwiedzanie wystaw

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami korzystania z usług Muzeum Śląskiego.

Przydatne informacje: Parkingi w Muzeum Śląskim