See the Sound // warsztaty projektowania gier i przestrzeni wirtualnej

Dorośli i młodzież

Adres:
Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice

Zachęcamy do udziału w warsztatach poświęconych projektowaniu gier i przestrzeni wirtualnej prowadzone przez Jacka Czarkowskiego i Marka Straszaka. Zajęcia są skierowane do osób powyżej 14 roku życia.  Tematyka tegorocznej edycji dotyczy Powstań Śląskich.

Obowiązują wcześniejsze zapisy za pośrednictwem e-maila: warsztaty@wielkiczlowiek.pl lub telefonicznie pod numerem 691 156 476.  Termin wysyłania zgłoszeń to 18.08.2020.

21-23.08/ piątek- niedziela/

Muzeum Śląskie (ul. T. Dobrowolskiego 1), sala I

Wydarzenie bezpłatne

Prowadzący:

• Wojtek Kukuczka
  • Marka Straszaka

Warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie laptopa z zainstalowanym oprogramowaniem Unity: Unity Hub i Visual Studio Code (warunek konieczny). Należy również mieć zainstalowany dowolny program graficzny do malowania. Przykładowo Krita lub Inkscape. Dodatkowo warto zabrać ze sobą analogowy gamepad, lecz nie jest to warunek obowiązkowy.
Podana godzina zakończenia sugeruje przybliżony czas trwania wydarzenia.

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami korzystania z usług Muzeum Śląskiego.