Konferencja

Optymalizacja systemu bezpieczeństwa i ochrony zbiorów w muzeach

Muzeum Śląskie w Katowicach ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o projektowanie i wdrażanie systemów bezpieczeństwa. Jest to jedyna instytucja w Polsce, która w ciągu 7 lat kilkakrotnie powiększyła swoją powierzchnię, dwukrotnie liczbę zatrudnienia i wielokrotnie frekwencję. W swojej kolekcji posiadamy ponad 120 tysięcy muzealiów.

Rozwiązania architektoniczne, zwiększona w krótkim czasie powierzchnia magazynów i wystaw, ogromna liczba wydarzeń kulturalnych na dużą skalę oraz imprezy plenerowe postawiły nas przed koniecznością stworzenia kompleksowej polityki bezpieczeństwa.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas konferencji „Optymalizacja systemu bezpieczeństwa i ochrony zbiorów w muzeach” podzielą się z Państwem zaproszeni przez nas eksperci. Udział w spotkaniu z pewnością pozwoli na nawiązanie profesjonalnych kontaktów oraz wymianę doświadczeń.

Termin: 23.11.2017 / czwartek / godz. 9.00

Miejsce: Muzeum Śląskie, ul. T. Dobrowolskiego 1 / audytorium