Konferencja prasowa obchodów 90-lecia Muzeum Śląskiego

Data wydarzenia:

22.01.2019 11:00 - 12:00

Rok 2019 jest szczególnie ważny dla Muzeum Śląskiego, które zostało utworzone przez Sejm Śląski 23 stycznia 1929 r. jako pomnik 10-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Od 90 lat zatem Muzeum jest miejscem dialogu z przeszłością, prezentując jednocześnie ważne dokonania współczesnej kultury.

Zapraszamy na konferencję prasową, podczas której przedstawimy bogaty program wydarzeń zaplanowanych w związku z obchodami 90-lecia naszej instytucji.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 22.01.2019 r., o godz. 11.00 w sali A (poziom -3) Muzeum Śląskiego przy ul. Dobrowolskiego 1 w Katowicach.

Zachęcamy do skorzystania z parkingu podziemnego (wjazd od ul. Dobrowolskiego).

Prosimy o potwierdzenie przybycia do poniedziałku, 21.01.2019 r.

Zapraszamy także wszystkich do odwiedzin dokładnie w rocznicę utworzenia Muzeum Śląskiego – 23 stycznia. Tego dnia ceny biletów wstępu na wszystkie wystawy wynoszą zaledwie 1 zł.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo