Konferencja prasowa w sprawie konsultacji społeczne zagospodarowania północnego terenu Muzeum

Data wydarzenia:

06.09.2018 11:00 - 13:00

Zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową w sprawie konsultacji społecznych zagospodarowania północnego terenu Muzeum Śląskiego.

Muzeum Śląskie przygotowuje się do kolejnych etapów rewitalizacji, które obejmą pokopalniane budynki zlokalizowane pomiędzy obecnie funkcjonującymi obiektami a ulicą Nadgórników – m.in. kuźnię i warsztat czy kompleks szybu Bartosz. Fundacja Napraw Sobie Miasto przeprowadzi badania potrzeb i oczekiwań osób, które będą korzystać z tej przestrzeni.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji, wysyłając wiadomość na adres p.swierczek@muzeumslaskie.pl.

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo