Miejsce przyjazne

osobie z autyzmem

Dla dzieci i młodzieży z autyzmem proponujemy warsztaty dla rodzin z dziećmi „Którędy do sztuki” oraz inne zajęcia realizowane na życzenie, po uprzednich uzgodnieniach grup z Działem Edukacji Muzeum Śląskiego.

Jednym z celów zajęć jest terapeutyczne wykorzystanie sztuki. Uczestnicy obcują z dziełami sztuki, wykonując różne działania sensoryczne. Poznają faktury, zapachy, wykonując własną pracę plastyczną. Zajęcia pozwalają zaangażować wszystkie zmysły.

Bilety na zajęcia oraz szczegóły zobaczyć można TUTAJ

Kontakt: Beata Grochowska, b.grochowska@muzeumslaskie.pl, tel. 779 93 16, 504 269 232

Warning: array_filter() expects parameter 1 to be array, boolean given in /var/www/muzeumslaskie.pl/releases/287/public/wp-content/themes/muzeum-slaskie/templates/disability.php on line 101

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo