Program Rabatowy Szlaku Zabytków Techniki

Muzeum Śląskie bierze udział w Programie Rabatowym Szlaku Zabytków Techniki. Odwiedź jeden z wymienionych obiektów szlaku i ciesz się 20% rabatem na bilet do kolejnego obiektu! Zachęcamy do odwiedzin Muzeum Śląskiego.

Program Rabatowy Szlaku Zabytków Techniki polega na udzieleniu uczestnikowi upustu cenowego w wysokości 20% na bilet wstępu do jednego z obiektów wymienionych poniżej. Podstawą do udzielenia rabatu w jednym obiekcie szlaku jest okazanie biletu lub dowodu zakupu w postaci paragonu albo faktury, nabytego w uprzednio odwiedzanym, innym Obiekcie Szlaku Zabytków Techniki wymienionym w regulaminie Programu Rabatowego.

Miejsca, w których obowiązuje Program Rabatowy:

Program Rabatowy Szlaku Zabytków Techniki

Pliki do pobrania:

Unia Europejska Program regionalny EOG GRANTS - logo Norway Grants - logo EEA GRANTS - logo