Wynajem powierzchni w budynku przy al. W. Korfantego 3

Dawny hotel Grand przy al. W. Korfantego 3 to świetna propozycją dla firm poszukujących nietuzinkowych przestrzeni. Muzeum Śląskie oferuje wynajem pomieszczenia w tym niepowtarzalnym budynku zlokalizowanym w samym centrum Katowic.

Atrakcyjność tego miejsca nie ogranicza się jedynie do lokalizacji, wokół której znajduje się największa  baza hotelowo-gastronomiczna na Górnym Śląsku i rozbudowana sieć handlowa, ale również może stanowić doskonałą wizytówkę firmy.

Wszelkich informacji na temat nieruchomości udziela Agnieszka Dec-Michalska, pełnomocnik, główny specjalista spraw administracyjnych i procesów biznesowych, pod numerem tel. 32 779 93 13, kom. 519 862 836, e-mail: a.dec-michalska@muzeumslaskie.pl. Nieruchomość można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 po uprzednim uzgodnieniu terminu.

>>>Pobierz ofertę