„Mama zawsze wraca” // spektakl Teatru Młynówka w reż. Bogusława Słupczyńskiego

Serdecznie zapraszamy na spektakl Teatru Młynówka pt. „Mama zawsze wraca” w reż. Bogusława Słupczyńskiego. Wydarzenie towarzyszy wystawie „WOJNY NIGDY DOŚĆ!”.

9 kwietnia / wtorek / godz. 18.00

Teatr Młynówka to dziecięco-młodzieżowa grupa działająca przy Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie. Tworzą ją dzieci polskie, czeskie oraz ukraińskie.
„Mama zawsze wraca” to adaptacja tekstu Agaty Tuszyńskiej o tym samym tytule, w której autorka spisała wspomnienia ocalałej z Zagłady Zosi Zajczyk.
Poruszająca historia dziewczynki ukrywanej przez matkę przez wiele miesięcy na terenie warszawskiego getta jest świadectwem ocalającej mocy miłości i wyobraźni oraz niezwykłej więzi matki i córki wśród okrucieństwa wojny.

Obsada:
Jakub Baron, Lars Brachaczek, Mila Cis, Jasmina Gruszczyk, Kaja Kawulok, Emilia Klimosz, Leon Kowacz, Zuzanna Paściak, Frida Swoboda, Amieliia Toman, Bruno Ziovsky

Scenografia:
Alicja Woźnikowska-Woźniak

Spektakl rekomendowany dla dzieci powyżej 12 r.ż.

Bilety w cenie 1 zł do kupienia w kasie biletowej lub tutaj

Miejsce spektaklu: Muzeum Śląskie, Audytorium, poziom -4
Prosimy o min. 15-minutowe wcześniejsze przybycie.

Wydarzenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Rafal Solinski IMG 1060
Rafal Solinski IMG 1316