Ołówek stolarski biały – Rembrandt

8.00  z VAT

Ołówek stolarski z wygrawerowaną sygnaturą mistrza Rembrandta. „Małe arcydzieła. Europejska grafika dawna”

10 w magazynie

Opis

Ołówek stolarski drewniany, nielakierowany, w kolorze białym z wygrawerowaną sygnaturą mistrza Rembrandta. Precyzyjny, wytrzymały, świetnie nadaje się do prac technicznych, kreślarskich, jak i artystycznych, indywidualnych projektów. Z sygnaturą takiego fenomenalnego artysty spodziewamy się zresztą, że każde zastosowanie, przyniesie mistrzowski rezultat😊 W górnej części ołówka widoczne logo Muzeum.

Ołówek to bardzo praktyczna pamiątka z wystawy „Małe arcydzieła. Europejska grafika dawna” (więcej na temat ekspozycji).

Produkt dostępny jest w sprzedaży wysyłkowej oraz w sklepie stacjonarnym „Arcydzieło” w Muzeum Śląskim.

Wymiary:

długość: 180 mm