Parkingi w Muzeum Śląskim w dniach 1-3.09.2023 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-3.09.2023 r. parking zewnętrzny będzie dostępny dla zwiedzających. Niemniej w dniu 3.09.2023 r. odbywa się „Bieg dookoła Bogucic”, przez co mogą wystąpić utrudnienia z wjazdem i wyjazdem z parkingu.

W dniu 2.09.2023 r. parking podziemny Muzeum Śląskiego będzie niedostępny dla zwiedzających.

Wszystkich, którzy będą chcieli odwiedzić muzeum w tych dniach zachęcamy do skorzystania z transportu publicznego. Jednocześnie przypominamy, że  w weekendy parkingi w Strefie Kultury są bezpłatne.

Za niedogodności przepraszamy.