Informujemy, że w związku z koncertem „Śląsk. Remiks 2023” w piątek 15.09.2023, wejście do muzeum będzie bezpłatne, a wtorek 12.09.2023 r. będzie dniem płatnym. Bilety będą kosztować 1 zł.
Cena biletów wstępu do Muzeum Śląskiego w dniach 12.09 i 15.09
- 11 września, 2023
- Kategoria: Aktualności, Wszystkie
Pozostałe Aktualności, Wszystkie

Aktualności
„Artysta w rozmowie z…”. Cykl spotkań towarzyszących wystawie „Dormitorium”
Zapraszamy na cykl spotkań z ludźmi kultury „Artysta w rozmowie z…”, który towarzyszy wystawie „Dormitorium”
10 października, 2025

Aktualności
„Strój ludowy w kulturze popularnej” / spotkanie towarzyszące wystawie „Etnoalternatywa. Nowe spojrzenie na modę ludową”
Zapraszamy na spotkanie „Strój ludowy w kulturze popularnej”, które odbędzie się już12 października o godz. 17.00. Gośćmi spotkania będą Katarzyna Lewińska i Miuosh.
2 października, 2025

Aktualności
Labirynt czasu i pamięci. Poetyka filmów Wojciecha Jerzego Hasa
Twórczość Wojciecha Jerzego Hasa (1925-2000) zajmuje w historii polskiej kinematografii pozycję wyjątkową i autonomiczną. Jego filmy, sytuujące się na pograniczu kina artystycznego i filozoficznej refleksji,
29 września, 2025