Koncert Transmission Zero – wydarzenie towarzyszące wystawie „Świat Zagadka. Kostiumy i scenografie Małgorzaty Bulandy” / 27.07, godz. 18.30

Serdecznie zapraszamy na koncert Transmission Zero, który odbędzie się 27 lipca o godzinie 18.30 w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Instrumentalne, rockowe trio z Krakowa zagra w przestrzeni wystawy  „Świat Zagadka. Kostiumy i scenografie Małgorzaty Bulandy”. Podczas koncertu usłyszymy zarówno spokojne, melodyjne fragmenty, które nie raz przeobrażą się w mocne i głośne ściany dźwięku. Będzie różnorodnie – od cichych i lekkich momentów, po ciężkie i intensywne brzmienia. Zespół zagra utwory z dwóch poprzednich płyt oraz nowe kompozycje, które po raz pierwszy zabrzmią na żywo. Zapraszamy na to wyjątkowe połączenie muzyki i sztuki, które na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń.

27.07 / sobota / godz. 18.30

Muzeum Śląskie w Katowicach, ul. T. Dobrowolskiego 1 / przestrzeń wystawy „Świat Zagadka. Kostiumy i scenografie Małgorzaty Bulandy”

Wstęp: 1 zł / KUP BILET

Transmission Zero – Post-rockowe trio z Krakowa to przede wszystkim charakterystyczne melodyjne brzmienie, które muzycy odważnie zderzają z masywem przesterowanych ścian dźwięku. Ich ambicją jest muzyka pełna polotu i przestrzeni. Pierwszy studyjny album realizowany pod okiem Macieja Karbowskiego (Tides from the Nebula), wydany w 2019 r., zyskał im miano “bujających w obłokach krakowskich astronautów”, zaś drugi “Bridges” ugruntował ich pozycję jako specjalistów od mocnych doświadczeń muzycznych ujętych w skalę kameralnego koncertowego doświadczenia metafizycznego.

TZ TrioPortraits medium
LOGO black