Aplikacja „Śląskie.” Pobierz i bądź na bieżąco!

Zachęcamy do pobrania nowej aplikacji „Śląskie.” Dzięki niej będziecie na bieżąco z wydarzeniami, również naszymi!

Aplikacja Śląskie to publiczna aplikacja mobilna, której celem jest zapewnienie bieżącej informacji mieszkańcom województwa śląskiego oraz osobom spoza województwa, dotyczącej wydarzeń organizowanych przez UMWŚ oraz jednostki jemu podległe.

W ramach Aplikacji Śląskie dostępne są następujące usługi:

• Aktualności – sekcja zawierająca najważniejsze informacje i komunikaty dotyczące województwa;
  • Wydarzenia – informacje o aktualnych wydarzeniach organizowanych przez województwo;
  • Kalendarz, który po wyświetleniu umożliwi użytkownikowi przełączenie się na dany dzień i zapoznanie się ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi przez województwo;
  • Jednostki – lista jednostek Województwa Śląskiego wraz ze wskazaniem ich lokalizacji na mapie.

Aplikację możecie pobrać z Google Play oraz App Store.

na www