Art Luft – nowa strona internetowa magazynu wolontariuszy

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony internetowej wolontariuszy Muzeum Śląskiego!

Art Luft to strona internetowa stworzona przez wolontariuszy Muzeum Śląskiego, którzy od sześciu lat działają w ramach redakcji wolontariatu. Zespół powstał z potrzeby dzielenia się spostrzeżeniami na temat kultury i sztuki na Śląsku oraz refleksjami na temat wydarzeń organizowanych przez Muzeum. Wolontariusze chcieli również zaprezentować szerszej publiczności swoje artystyczne pasje i zainteresowania.

Jeśli chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu Muzeum Śląskiego i zostać wolontariuszem, serdecznie zapraszamy: wolontariat