Jedwabna kolekcja Muzeum Śląskiego w Katowicach! – ogłaszamy konkurs na Facebooku

Już wkrótce do sprzedaży trafi najnowsza kolekcja apaszek i poszetek z wizerunkami obrazów z kolekcji Muzeum Śląskiego. Apaszki i poszetki z limitowanej edycji, wykonane ze 100% naturalnego jedwabiu będą idealnym dodatkiem do stroju każdego miłośnika polskiej sztuki.

Zanim jednak kolekcja trafi do sprzedaży będziecie mieli szansę wygrać apaszki lub poszetki w naszym konkursie!

Już dzisiaj (18.08) o 20.00 na naszym profilu zaprezentowane zostaną 4 fragmenty wizerunków obrazów z naszej kolekcji, które zostały wykorzystane jako nadruk na apaszkach i poszetkach. 5 pierwszych osób, które w wiadomości prywatnej podadzą poprawne tytuły i nazwiska autorów wszystkich tych wizerunków, zostanie szczęśliwymi posiadaczami wybranej przez siebie apaszki lub poszetki.

Jeśli danego dnia nie uda się wyłonić wszystkich zwycięzców, o godz. 20.00 każdego następnego dnia opublikujemy jako podpowiedź kolejne fragmenty wizerunków.

Wyniki konkursu i rozwiązanie zostaną ogłoszone na naszym profilu nie wcześniej niż w momencie uzyskania pięciu pierwszych poprawnych odpowiedzi i nie później niż w następnym dniu roboczym od wpłynięcia ostatniej poprawnej odpowiedzi.

Kilka spraw technicznych:

1. Odpowiedzi wysyłacie do nas poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage’u.
  2. Możecie wysłać tylko jedną odpowiedź dziennie.
  3. Laureaci konkursu będą mogli wybrać rodzaj nagrody: apaszkę lub poszetkę z dowolnym dostępnym wzorem.
  4. Po ogłoszeniu wyników skontaktujemy się z każdym ze zwycięzców w celu ustalenia rodzaju nagrody i sposobu jej odbioru.

Regulamin konkursu pt. Jedwabna kolekcja Muzeum Śląskiego w Katowicach