Złoty Bilet do Muzeum Śląskiego

Z myślą o wszystkich swoich miłośnikach i stałych bywalcach, Muzeum Śląskie przygotowało wyjątkową nowość w ofercie biletowej. Już teraz każdy może stać się szczęśliwym posiadaczem Złotego Biletu!

• Czym jest Złoty Bilet?

Złoty Bilet to forma biletu abonamentowego, który oprócz wejścia do muzeum zapewnia również atrakcyjne zniżki u partnerów muzeum oraz umożliwia udział w wydarzeniach i eventach organizowanych przez Muzeum Śląskie.

• Jak wygląda Złoty Bilet?

Jest to złota karta imienna, na której znajduje się reprodukcja jednego z dzieł z kolekcji Muzeum Śląskiego.

Złoty Bilet do Muzeum Śląskiego

• Do czego upoważnia Złoty Bilet?

Złoty Bilet upoważnia do:

-nielimitowanego bezpłatnego wejścia dla dwóch osób na wystawy stałe i czasowe oraz wieżę widokową, pod warunkiem jej dostępności,
– bezpłatnego oprowadzania tematycznego i kuratorskiego dla dwóch osób raz w roku, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, mailowo: przewodnicy@muzeumslaskie.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–15.00: tel. 32 2130 892, 504 269 094,
– bezpłatnego wstępu na wszelkie koncerty i wydarzenia w ofercie Muzeum Śląskiego dla dwóch osób z zastrzeżeniem zgłoszenia udziału nie później niż na 3 dni przed terminem wydarzenia,
– 15% zniżki na wydawnictwa i gadżety Muzeum Śląskiego oferowane w sklepie internetowym,
– zniżki na poszczególne produkty z oferty sklepu muzealnego, zgodnie z ofertą sklepu,
– 10% zniżki w bistro Moodro,
– otrzymywania bezpłatnego biuletynu MŚ w wersji elektronicznej,
– otrzymywania newslettera MŚ o wszystkich wystawach i wydarzeniach w ofercie Muzeum, w tym zaproszeń na wernisaże wystaw.

• Ile kosztuje Złoty Bilet i jak długo jest ważny?

Koszt zakupu Złotego Bieltu to 250 zł, bilet jest ważny 365 dni od daty nabycia.

• Gdzie można kupić Złoty Bilet?

Złote Bilety można kupić wyłącznie w kasie Muzeum Śląskiego.

→ Zobacz więcej informacji o biletach wstępu do Muzeum Śląskiego